MONA QUEEN SIZE jak zawsze dostępna w Fanaberii Plus!

MONA QUEEN SIZE jak zawsze dostępna w Fanaberii Plus!

Przedstawiamy rewelacyjną markę Mona Queen Size, z oferty naszego sklepu odzież plus size

Fanaberia Plus!

Już w sprzedaży opaski na uda przeciw otarciom breathable i silky – w dwóch kolorach champagne pearl i golden pearl, które rewolucjonizowały świat mody Plus Size. Bez obawy o rany na udach możemy teraz nosić sukienki i spódnice, nawet w upalne dni, a impreza w sukience, to wreszcie fantastyczna zabawa, a nie fantasy film!

silky
breathable

Oprócz rewelacyjnych opasek posiadamy wygodne! rozciągliwe! rajstopy gładkie i np. dots czy sassy, w rozmiarach oczywiście najpiękniejszych od 5 do 8. Rajstopy Mona Queen Size, nie zwijają się na brzuchu, są bardzo wytrzymałe i jak je założymy, tak będą trwały na swoim miejscu cały dzień! Wiem, bo sprawdziłam! Moje piękności plus size, obok opasek przeciw otarciom na uda Mona Queen Size to kolejna doskonałość tej firmy, zmniejszająca listę naszych wymówek, aby nie założyć sukni, czy spódnicy, dlatego zapraszam do naszego sklepu Fanaberia Plus, gdzie możecie znaleźć dopasowaną do Waszego pięknego rozmiaru plus size kompletną stylizację casual i na dowolną uroczystość.

Śmiem twierdzić, że nasza Fanaberia Plus jest jakby z gumy i ubierze Was moje piękności plus size, na każdą uroczystość!

Miłego dnia!🥰

Wasza zawsze uśmiechnięta ekspedientka z Fanaberii Plus

#fashionably_fanaberiaplus #duzerozmiary #kobietaplussize#modaplussize

sophia 40 den
legginsy -dostępne rożne kolory
opaski – breathable champagne pearl

Leave a comment