JEDWAB, LEN, BAWEŁNA, WISKOZA OTO NASZE WAKACYJNE PRZYJAŹNIE W NOWEJ DOSTAWIE!

JEDWAB, LEN, BAWEŁNA, WISKOZA OTO NASZE WAKACYJNE PRZYJAŹNIE W NOWEJ DOSTAWIE!

ODZIEŻ PLUS SIZE NATURALNE MATERIAŁY

KOLEJNA NOWA DOSTAWA WAKACYJNEJ ODZIEŻY PLUS SIZE DLA PIĘKNYCH DAM I DŻENTELMENÓW PLUS SIZE JUŻ W SPRZEDAŻY W FANABERII PLUS STACJONARNIE.

Jedwab, len, bawełna, wiskoza to naturalne materiały z których odzież z powodzeniem wytrwa egzotyczne wakacje na modnym Zanzibarze lub tradycyjne wczasy nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim, na Mazurach, a nawet w górach.

Jeśli moje piękne Damy lub Dżentelmeni Plus Size wyjeżdżacie na wakacje i nie lubicie niespodzianek, w postaci nie dostarczonej paczki z wakacyjną garderobą lub zaniżonych XXelek to zapraszamy do naszego stacjonarnego, klimatyzowanego sklepu, w samym sercu Wrocławia, nieopodal Ostrowa Tumskiego przy ul. Kilińskiego 34 Fanaberia Plus, w dziale kontakt naszej strony znajdziecie mapkę z dokładną lokalizacją.

U nas, jak zawsze podkreślamy – wygodnie i swobodnie – przymierzycie wakacyjne stylizacje damskie i męskie XXL, takie jak sukienki, spodnie różnej długości, koszule, kąpielówki, spodenki męskie plus size, koszule męskie, PAREA, stroje kąpielowe ze spódniczkami, tankini, biustonosze, opaski przeciw otarciom ud, suknie, tuniki, lekkie torby z materiału, a to wszystko z naturalnych materiałów takich jak bawełna, len, wiskoza, jedwab lub dobrze dobrane mieszanki.

Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi zawsze uśmiechniętymi ekspedientkami, serio one nawet przez telefon się uśmiechają;))))

ODZIEŻ PLUS SIZE NATURALNE MATERIAŁY

Leave a comment