MĘŻCZYZNA PLUS SIZE W FANABERII PLUS

MĘŻCZYZNA PLUS SIZE W FANABERII PLUS

męskie koszule duże rozmiary
lekka koszula męska, dostępne w różnych kolorach, rozmiary od 2 XL do 10 XL

Przed państwem nasz uśmiechnięty Model Plus Size, w nowej kolekcji odzieży męskiej – w dużych rozmiarach od 2xl do 10 xl !!! Dostępnej w naszym sklepie z odzieżą plus size Fanberia Plus. Sesja fotograficzna tradycyjnie już, odbyła się w witrynie sklepowej przy wejściu, gdzie czekamy na Was drodzy Dżentelmeni codziennie od 10 do 18 i w soboty od 10 do 14. W niedzielę i święta odpoczywamy:)

W naszej ofercie ODZIEŻY DLA MĘŻCZYZN PLUS SIZE m.in koszule i spodnie wizytowe (od 106 do 152 cm w pasie) w różnych kolorach, koszule we wzory i SPODNIE DŻINSOWE od 106 do 150+ cm w pasie (RÓWNIEŻ Z SZEROKIMI NOGAWKAMI) pasujące do luźniejszych outfitów, koszulki polo i henley, spodnie i spodenki z bawełny, dżinsu i innych przewiewnych materiałów, MĘSKIE pidżamy, paski do spodni.

męskie pidżamy, różne wzory, duże rozmiary

Panowie, tylko u nas jak zawsze wygodnie przymierzycie wybrane samodzielnie lub z pomocą naszych zawsze uśmiechniętych ekspedientek stylizacje! A w naszej jakże luksusowej klimatyzowanej przymierzalni będziecie czuć się swobodnie! Zapraszamy !!!

koszulka polo, spodenki bawełniane sportowe, dostępne w rozmiarach od 4 XL do 6 XL, inne fasony dostępne w rozmiarach do 60 plus
marynarki męskie w dużych rozmiarach
marynarki męskie w dużych rozmiarach

Leave a comment