MODNE NOWOŚCI! ODZIEŻ DUŻE ROZMIARY NA ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA I INNE OKAZJE

MODNE NOWOŚCI! ODZIEŻ DUŻE ROZMIARY NA ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA I INNE OKAZJE

Kurtki prawdziwe plus size, najlepszej jakości, różne fasony, ceny od 299 zł do 1149 zł. Oferujemy asortyment damski plus size i męski plus size w Fanaberii Plus Wrocław ul. Kilińskiego 34
Kurtki prawdziwe plus size, najlepszej jakości, różne fasony, ceny od 299 zł do 1149 zł. Oferujemy asortyment damski plus size i męski plus size. Fanaberia Plus Wrocław ul. Kilińskiego 34

Kolejne NOWE DOSTAWY: KURTKI PLUS SIZE, SPÓDNICE XXL, BLUZKI XXL KURTKI ZIMOWE I PRZEJŚCIOWE XXL, nie sposób wszystkiego wymienić, zapraszamy do Fanaberii Plus. Drogie Damy i Dżentelmeni Plus Size, w naszym tradycyjnym stacjonarnym sklepie z odzieżą plus size, znajdziecie ubrania dobrze skrojone, w prawdziwych dużych rozmiarach i to najlepszej jakości markowych firm polskich, duńskich, tureckich, niemieckich czy włoskich, w konkurencyjnych cenach.

Tylko u nas, jak zawsze podkreślamy, w wygodnej przymierzalni, spokojnie i bez pośpiechu przymierzysz najciekawsze w Polsce stylizacje Plus Size, niezbędne w nadchodzących świątecznych miesiącach pełnych spotkań rodzinnych na świeżym powietrzu czy też w lokalach i mieszkaniach.

Nasze zawsze uśmiechnięte ekspedientki chętnie pomogą w wyborze stylizacji, jeśli tylko będziecie mieli na to ochotę, ponieważ nasz profesjonalny personel, nie narzuca się jeśli nie potrzebujesz pomocy i co najważniejsze, u nas kupuje się tylko to co pasuje, nic na tzw. siłę. Przyjdź i sprawdź osobiście, na ul. Kilińskiego 34 we Wrocławiu.

moda męska XXL Wrocław
moda męska XXL Wrocław

Leave a comment