Poczuj luz w odzieży plus size – uśmiechaj się nawet wątrobą!

Poczuj luz w odzieży plus size – uśmiechaj się nawet wątrobą!

BLUZKI PLUS SIZE różne kroje od rozm. 46 do 60, spodnie 7/8 dostępne w różnych kolorach i
krojach od rozm. 42 do 60

Plus size to nie tylko DUŻY ROZMIAR ODZIEŻY to również postrzeganie siebie samych, a z autopsji wiem, że dla siebie jesteśmy bezlitośni.. Postrzeganie nas przez innych, to materiał na zupełnie inny wpis, którego nie zamieszczę, bo zabrakło by miejsca na serwerze:))

A zatem jesteśmy sobą, czujemy się fantastycznie i otwieramy naszą szafę… ubraniową… i zaczyna się… nic na nas nie pasuje, wszystko nam wystaje lub wisi bardziej lub mniej – zależnie od siły grawitacji, wszystko nas zaczyna denerwować! STOP!!! PLUS SIZE to również stan umysłu, zatem skoro nam wystaje i wisi to zaakceptujmy fakt że obecnie tak jest i nie odetniemy sobie niczego tasakiem, a strecz folia, latem.. to nie najlepszy pomysł!

Spójrzmy w lustro i UŚMIECHAJMY SIĘ NAWET WĄTROBĄ jak powiedział pewien lekarz dusz imieniem Ketut z wyspy Bali, załóżmy to co jako pierwsze wpadło nam w ręce i tylko idźmy przed siebie z uśmiechem na twarzy i wątrobie;) a dobry dzień jest już pewny!

Śmiało zapraszam w odwiedziny! do naszej Fanaberii Plus na Kilińskiego 34, we Wrocławiu, a żeby Wam poprawić humor obiecuję, że każda Dama i Dżentelmen Plus Size, wspominający naszej zawsze uśmiechniętej ekspedientce Joannie – o uśmiechaniu się nawet wątrobą lub po prostu o tym wpisie otrzyma 5% rabatu na całe zakupy w naszym sklepie

tak! tak! UŚMIECHAM SIĘ NAWET WĄTROBĄ to rozwiązanie śledztwa z postu na FB https://fb.watch/enSWAzXqZ_/

T-SHIRTY DAMSKIE I MĘSKIE od rozm. 46 do 60+, spodnie 7/8 dostępne w różnych kolorach i krojach od rozm. 42 do 60

NOWA DOSTAWA ODZIEŻY PLUS SIZE!

Wakacyjny wyjazd, wesele, rocznica, pogrzeb czy impreza w rozmiarze PLUS SIZE? Z nami to już nie jest mission impossible! Sklep Fanaberia Plus wychodząc na przeciw oczekiwaniom mocno zaniedbanego jakościowo rynku odzieży w dużych rozmiarach, oferuje odzież i dodatki, które są wyrazem stylu, szyku i elegancji. U nas piękne Damy i Dżentelmeni w jakże pięknych dużych rozmiarach, znajdą dobrze skrojone ubrania na swoją miarę, które podkreślą to co piękne i ukryją co niechciane.

Oprócz odzieży z najnowszych kolekcji, prowadzimy całoroczny dział wyprzedaży gdzie można znaleźć ubrania w obniżonych cenach od 30% do 70%. Zapraszamy Fanaberia Plus Wrocław ul. Kilińskiego 34 #fashionably_fanaberiaplus#bluzencjeplussize#happymodelplus#duzerozmiary#modaplussize#mężczyznazklasą#kobietaplussize#plussizefashion#modnymężczyzna#mezczyzna