Szafa kapsułowa – odzież duże rozmiary – czy to takie proste?

Szafa kapsułowa – odzież duże rozmiary – czy to takie proste?

Zgodnie z ideą szafy kapsułowej, ma ona składać się z ubrań, które do siebie pasują i łączy się je ze sobą w stylizacje na różne okazje w sposób intuicyjny, łatwy i przyjemny, a to wszystko oczywiście z własnej domowej szafy. Poszukiwania odzieży plus size do szafy kapsułowej, wydają się zatem łatwe, szybkie i intuicyjne… niestety w praktyce okazuje się że, są delikatnie mówiąc kłopotliwe.

Idziemy zatem na zakupy do naszej szafy kapsułowej! Jesteśmy pozytywnie nastawione, na zakup pasujących na nas ubrań, które potem łatwo połączymy w różne stylizacje. Szybko przekonujemy się jednak, że w ogromnej ilości znajdującej się w galeriach odzieży, jedynie znikomy procent ubrań pasuje na kobiety w dużych rozmiarach, bez możliwości wyboru.

Oczywiście nie jestem przeciwniczką galerii handlowych, ale nie są to sklepy dla mnie – kobiety w rozmiarze plus – ponieważ ubrania tam dostępne są na mnie po prostu za małe.

Wiemy już zatem, że szafa kapsułowa to nie taka prosta sprawa jak wszyscy mówią, ale co jeśli nadal mamy FANABERIĘ NA SZAFĘ KAPSUŁOWĄ?

Odpowiedź może być tylko jedna, przychodzimy do klimatycznego butiku Fanaberia Plus przy ul. Kilińskiego 34 we Wrocławiu, gdzie od podstaw zbudujemy swoją wymarzoną szafę kapsułową.

Na dodatek nie musimy się martwić o brak pomysłów, bo widok wielu pasujących na nas ubrań w jednym miejscu, bez tłumu ludzi i haosu, obudzi nasze ukryte fanaberie i szafa sama się stworzy!.

W przypadku braku zakupowej weny twórczej, nasze zawsze uśmiechnięte, nie nachalne ekspedientki, zawsze służą pomocą – pomogą nam w doborze garderoby do szafy kapsułowej czy też na konkretną okazję. Podpowiedzą nam jak łączyć elementy w odpowiednie na daną okazję stylizacje, a nawet dobiorą dodatki. Warto skorzystać z pomocy naszego teamu Fanaberyjnego, bo one wiedzą co w trawie piszczy i gdzie ukryły pasujące na nas spodnie – w dodatku w odpowiednim dla nas fasonie.

Powyższy tekst został stworzony z myślą o Was drogie DAMY PLUS SIZE, podobnie jak nasz butik Fanaberia Plus, abyście wiedziały że jesteście piękne w każdym rozmiarze i zasługujecie na miejsce w którym możecie spełniać swoje fanaberie plus size!

Do zobaczenia! Wasza zawsze uśmiechnięta ekspedientka Joanna.

sukienki duże rozmiary
sukienki duże rozmiary