SZAFA KAPSUŁOWA W ROZMIARZE XXL? SPRAWDŹ w FANABERII PLUS WROCŁAW STACJONARNIE!

SZAFA KAPSUŁOWA W ROZMIARZE XXL? SPRAWDŹ w FANABERII PLUS WROCŁAW STACJONARNIE!

SZAFA KAPSUŁOWA XXL

NIE MUSI BYĆ NUDNA!!!

Stylizacje do pracy czy na imprezę w rozmiarze plus size, to dla osób puszystych często nie łatwe wyzwanie. Starając się dobrać ubrania do swojego rozmiaru XXL, wieku czy po prostu nastroju, powinniśmy kierować się zasadą SZAFY KAPSUŁOWEJ. Na podstawie kilku DOBRZE DOBRANYCH UBRAŃ XXL, stanowiących bazę naszej garderoby MOŻEMY STWORZYĆ STYLIZACJĘ np. do pracy, którą w jednej chwili, zmieniając BIAŁĄ KOSZULĘ PLUS SIZE, NA BIAŁĄ KOSZULKĘ PLUS SIZE, możemy zmienić w STYLIZACJĘ NA IMPREZĘ. Szafa kapsułowa powinna być prosta, abyśmy mogli łatwo i szybko miksować jej elementy jednak pamiętajmy, że to my ją tworzymy, a nie blogerki modowe, więc ograniczenia nie istnieją.

Garnitury damskie XXL w komplecie lub osobno to podstawowy element naszej szafy kapsułowej, jeśli pracujemy w np. w biurze czy bezpośrednio z ludźmi. Jeden garnitur, możemy nosić na kilka sposobów, zamieniając koszulę – na koszulkę, czy spodnie eleganckie – na dżinsy lub marynarkę – na ramoneskę, kardigan. W Fanaberii Plus odzież plus size stacjonarnie, oferujemy różne fasony i kolory garniturów XXL, a różne kolory i fasony KOSZULEK XXL, TUNIK XXL i dodatków, zawsze dostępnych w naszym sklepie, pomogą uzupełnić garderobę.

Szafa kapsułowa XXL dla osób pracujących w terenie, powinna składać się głównie z dobrze dopasowanych elastycznych spodni, dobrej jakościowo kurtki lub marynarki i kilku koszulek XXL z najlepszej jakościowo bawełny. Miksowanie elementów naszej szafy kapsułowej, powinno być przyjemnością, a nie problemem. Jeśli nie masz pomysłu w jaki sposób stworzyć lub uzupełnić swoją szafę kapsułową, nasze zawsze uśmiechnięte ekspedientki chętnie Ci pomogą.

Zapraszamy do Fanaberii Plus, gdzie wygodnie i bez stresu można przymierzyć wiele ciekawych stylizacji na różne okazje, dla osób w każdym wieku. Zapraszamy stacjonarnie ul. Kilińskiego 34 Wrocław. Więcej informacji, w mediach społecznościowych lub pod nr tel. 713720747.

odzież plus size stacjonarnie Fanaberia Plus Wrocław
odzież plus size
tuniki xxl
koszule XXL
koszule XXL, marynarki plus size, spodnie, spódnice, rajstopy

Leave a comment