U schyłku lata…

U schyłku lata…

Jesienna kolekcja odzieży plus size, już w sprzedaży w Fanaberii Plus. Ubrania XXL dla dziewczyn i chłopaków, kobiet i mężczyzn w każdym wieku i w najpiękniejszym plus size rozmiarze.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz.10-18 i w soboty 10-14. Kilińskiego 34 Wrocław.

W ofercie sklepu Fanaberia Plus Wrocław znajdują się m.in. koszule damskie duże rozmiary, w różnych kolorach skrojone odpowiednio na puszyste Panie, wyprofilowane przy biuście, dzięki czemu guziczki nie będą się „rozchodzić”. Ceny koszul od 159 do 449 zł.

U schyłku lata, kiedy poranki i wieczory są już dosyć chłodne, na pewno sprawdzi się dżinsowa katana XXL, czy rozpinana koszula w dużym rozmiarze z grubej tureckiej bawełny, albo też kurtka czy płaszczyk plus size.

Odpowiednio dopasowane spodnie plus size, zapinane na guzik lub spodnie plus size z bengaliny na gumce, czy też dżinsy w dużym rozmiarze, jesienią będą głównym elementem naszej garderoby i pozostaną z nami aż do wiosny. Warto zatem kupić spodnie dobrej jakości, które z dumą oferujemy w naszej Fanaberii Plus.

Jeśli masz już dosyć sklepów z pseudo dużymi rozmiarami, to zapraszamy do nas stacjonarnie ul. Kilińskiego 34 Wrocław, mapka w zakładce odwiedź nas.

Jesteś już naszym klientem? to zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie lub umieszczenia opinii w Google, koniecznie powiedz nam o tym przy następnej wizycie w sklepie.

ubrania duże rozmiary
ubrania duże rozmiary

Leave a comment