WAKACYJNA MODA PLUS SIZE W FANABERII PLUS

WAKACYJNA MODA PLUS SIZE W FANABERII PLUS

moda plus size Wrocław Fanaberia Plus
odzież plus size damska i męska Fanaberia Plus

Wakacyjny wyjazd dla osób plus size to często nie lada wyzwanie, nie tylko ze względów logistycznych, lecz przede wszystkim z powodu notorycznego braku odzieży w rozmiarach XXL w polskich sklepach i galeriach. Sklep stacjonarny przy ul. Kilińskiego 34 – Fanaberia Plus odzież plus size damska i męska, postanowił zmienić tę szarą rzeczywistość i zaproponował swoim pięknym Damom i Dżentelmenom Plus size odzieżowy kolorowy plussizowy zawrót głowy!

Jeśli masz ochotę na zakupy odzieży plus size lub po prostu musisz kupić na wczasy nowy strój kąpielowy, spodenki męskie kąpielowe, krótkie spodenki, koszulki, leginsy, suknie, sukienki, t-shirty, biustonosz czy inne fanaberie, zapraszamy do naszego klimatyzowanego sklepu, gdzie wygodnie i spokojnie kupisz wszystko czego potrzebujesz na wczasy. U nas również osoby towarzyszące mogą rozsiąść się na wygodnych kanapach w klimatyzowanej przymierzalni lub w spokoju poczytać prasę.

odzież plus size damska i męska Fanaberia Plus

Przyjdź i sprawdź osobiście, a jeśli będziesz potrzebować pomocy, nasze zawsze uśmiechnięte ekspedientki są do Twojej dyspozycji, nie zapomnij też sprawdzić naszych oznaczonych działów z przecenioną odzieżą plus size od 40 do 70%, zapraszamy!

Leave a comment