Wygodny outfit plus size lub elegancja w większym rozmiarze dla pięknych Dam i Dżentelmenów

Wygodny outfit plus size lub elegancja w większym rozmiarze dla pięknych Dam i Dżentelmenów

kamizelki plus size, kurtki i płaszcze plus size, bluzy duże rozmiary

Kiedy wybieramy się jesienią na imprezę okolicznościową mając rozmiar XXL, często obawiamy się, że kiedy już znajdziemy wymarzoną sukienkę, czy dobrze leżące spodnie i bluzkę plus size, problemem będzie eleganckie okrycie wierzchnie w dużym rozmiarze, kurtka, płaszcz czy płaszczyk XXL.

Nic bardziej mylnego, przynajmniej w naszym sklepie!!! U nas wszelkie Fanaberie, szczególnie te plus size są wręcz pożądane;) Nasze zawsze uśmiechnięte ekspedientki pomogą w doborze kompletnej stylizacji plus size na każdą okoliczność.

Jesienna aura sprawia, że zarówno piękne kobiety jak i mężczyźni w dużych rozmiarach, chcą być przygotowani na nagłe załamania pogodowe, nie ubierając się jeszcze w zimowe kurtki, szale, polary. Nasz sklep Fanaberia Plus Wrocław Kilińskiego 34, z odzieżą w dużych rozmiarach oferuje jesienną i zimową odzież plus size, w wielu ciekawych i modnych kolorach i fasonach. Twierdzimy, że duży rozmiar ubrania nie musi oznaczać bezkształtnego worka, zwanego odzieżą plus size, dlatego sprzedajemy wygodne i dobrze skrojone ubrania.

płaszcze plus size, suknie duże rozmiary, dodatki imprezowe

Wciąż uśmiechajmy się nawet wątrobą, bo dzięki dobremu samopoczuciu jesteśmy zdrowi i piękni w każdym rozmiarze ubrania, bez stosowania drakońskich diet i wyrzeczeń. Kiedy słońce coraz szybciej za dnia ucieka na drugą stronę globu, a wiadomości o światowym kryzysie nie wróżą nic dobrego, musimy ładować swoje piękne ciałka XXL dobrą energią, a nic tak bardzo nie poprawi humoru, jak dobrze dopasowane ubranie w większym rozmiarze, które nie wpija nam się w boczki;) Szczególnie kiedy przeglądając swoje szafy, w poszukiwaniu ulubionych jesiennych stylizacji zdarza się, że ubiegłoroczne dżinsy, nie dopinają się jak dawniej… Zapraszamy do nas, znajdziemy rozwiązanie na wszelkie Fanaberie Plus Size.

1 Comment

  • Gabi
    Posted 5 października 2022 12:49 2Likes

    Super sklep i duzy wybór ubrań w dużych rozmiarach

Leave a comment